تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود

1
19
تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود
تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود
تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شودReviewed by پاراف on Feb 10Rating:

پاراف تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود :  فرهنگیان زیادی نسبت به عدم پرداخت حق التدریس خود اعتراض داشتند و برخی هم عنوان کرده بودند که ماههاست حق التحریر دریافت نکردند. محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود.

یکی از معلمان حق التدریس گفته است: با گذشت بیش از 4 ماه هنوز حقوق معلمان حق التدریسی که قبلاً به صورت شرکتی در آموزش و پرورش خدمت کرده اند و امسال با تلاش و همت نمایندگان دلسوز مجلس شورای اسلامی مشغول به کار شده اند پرداخت نشده است و با مراجعه با اداره کل استان مسئولان اعلام می دارند که تهران بودجه ای هنوز به حساب آنها واریز نکرده است خواهشمند است پیگیری فرمایید با این شرایط معلم چگونه انرژی ، انگیزه و توان کافی برای حضور در کلاس درس داشته باشد…”

در همین زمینه محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: متأسفانه مبلغ حق‌التدریس ها امسال تا به امروز پرداخت نشده است و این معلمان از فروردین‌ماه سال 94 تا پایان سال تحصیلی حق‌التدریس از آموزش و پرورش و دولت طلب دارند.

وی افزود: با اعتباری که سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی تخصیص داده ، به پرداخت حق‌التدریس معلمان جامه عمل پوشاند و این دستورالعمل به ادارات استان‌ها ابلاغ شد.

معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تاکید کرد: طلب حق‌التدریسی معلمان تا پایان هفته به حساب همکاران واریز می‌شود و آنها نهایتاً تا روز سه‌شنبه و چهارشنبه این مبلغ را دریافت می کنند.

این مطلب را هم بخوانید :   اعلام جزئیات میزان افزایش حقوق و رتبه بندی جدید فرهنگیان

یک دیدگاه

  1. چرا به خانم ها حق التدریس نمی دهند مگر آنها با آقایان فرق دارند . از اول مهرماه 6 ساعت حق التدریسی معلم رابط بوده ام اما حالا میگویند امکان پرداخت برای خانم ها نیست این درحالیست که آقایان اصلا معلم رابط نمی شوند و دانش اموزان استثنایی در مدارس عادی با مشکل مواجهند

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید