پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

شهریور ماه 94 کارمندان نمونه دانشگاه آزاد انتخاب می شود

پاراف شهریور ماه 94 کارمندان نمونه دانشگاه آزاد انتخاب می شود :  در ابتدای جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با حضور تمامی اعضای هیات رئیسه تشکیل شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به تمامی مردم ایران و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی قبولی طاعات و عبادات همگان را در ماه پربرکت رمضان از خداوند طلب کرد.
در این جلسه موضوعاتی از قبیل انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه در شهریور ماه و تهیه آیین نامه انتخاب و تعیین معیارها و ضوابط آن تصویب شد. همچنین موضوع برگزاری جشنواره حوزه علوم پزشکی در زمینه نخبگان نیز از موضوعاتی دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.
از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه تعیین ترکیب جدید اعضای کمیسیون های تخصصی هیات رئیسه بود که بعد از بحث و بررسی اعضای جدید سه کمیسیون تخصصی از طرف هیات رئیسه انتخاب شدند.
موافقت با پیشنهاد وقفه یک ماه در بازپرداخت وام های اعضای هیات علمی و کارکنان سازمان مرکزی به دلیل فرارسیدن عید سعید فطر نیز از دیگر مصوبات جلسه هیات رییسه بود که در صورت تقاضای واحدها و عدم محدودیت مالی این اقدام برای واحدها نیز بلامانع خواهد بود.* روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی.

این مطلب را هم بخوانید :   طرح تجمیع دو و جزئیات ساختار سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی استان