پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

علوی وزیر اطلاعات

حراست دستگاه های اجرایی سلامت دستگاه ها را فراهم کنند

پاراف حراست دستگاه های اجرایی سلامت دستگاه ها را فراهم کنند : حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات گفت: باید مجموعه حراست ها با استفاده از ظرافت، هم اندیشی و ویژگی های خاص خود و با انتقال تجربه، حفظ سلامت دستگاه ها را فراهم کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، در همایش مدیران و روسای مراکز حراست های کشور که به همت حراست کل در سالن همایش بانک مرکزی برگزار شده بود،کار حراست ها را بسیار حساس دانست و تاکید کرد: کار کردن در حوزه حراستی سخت و خطر پذیر بوده و اگر می خواهیم بر فضای جامعه اسلامی امنیت و آرامش حاکم شود باید کار را با باور ایمانی و انگیزه خدایی توام نمائیم.

باید مدیران و کارکنان مجموعه حراست را مایه آرامش، پویایی و نشاط در محیط کار بدانند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی با اشاره به آموزه های اسلامی و روایات ائمه معصومین (ع) در خصوص حفظ آبرو، کرامت و حیثیت افراد خطاب به حاضرین گفت: باید حراست ها دست افراد را قبل از مبتلا شدن بگیرند و راه نجات را برایشان مشخص نمایند تا کرامت و شرافت انسان ها از آلودگی مصون بماند.

وی وظیفه حراست ها را حفظ و حمایت از کارکنان و مدیران دانست و برخورد نرم را در مرحله اول مقدم بر برخورد سخت عنوان کرد .

وزیر اطلاعات کارکنان حراست ها را به محاسبه نفس و عملکرد توصیه کرد و گفت: مجموعه عملکرد حراست ها باید بر ریلی استوار شود و همانطور که عیب دیگران را می گیرند به عیب و نقد دیگران در مورد خود نیز توجه کنند و اشکالات احتمالی را هم در خود و هم در مجموعه شناسایی و با عیب زدایی آن ها را از بین ببرند.*دولت.

این مطلب را هم بخوانید :   بیش از 13 درصد از کارکنان آموزش و پرورش ایثارگران هستند
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *