پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دولت امروز ساعت 18 اعلام می شود

پاراف نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دولت امروز ساعت 18 اعلام می شود : بالاخره زمان اعلام آزمون استخدامی دولت اعلام شد. نتیجه اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال ۹۴ دستگاه های اجرایی کشور امروز دوشنبه 15 تیر ساعت ۱۸ روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد، داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات کارت شناسایی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد و یا اطلاعات کارت اعتباری ثبت نامی خود اقدام نمایند.

وی گفت: برای همه دواطلبان حاضر در جلسه و بر اساس اولین انتخاب داوطلب کارنامه صادر شده است.

آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حد نصاب لازم را کسب نکرده اند می توانند با مشاهده کارنامه آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند.

آن دسته از دواطلبان حاضر در جلسه آزمون که حد نصاب را به دست آوردند می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خواسته شده از پانزدهم تا بیست و یکم تیر اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بدیهی است تکمیل اطلاعات مربوط به امتیازات بومی و غیره مجددا با توجه به ضوابط نمره کل نهایی برای هر یک از داوطلبان محاسبه و فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت متعاقبا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

توکلی افزود: دارا بودن حد نصاب به مفهوم معرفی برای شرکت در مراحل بعدی دستگاه های اجرایی نیست.*صداوسیما.

نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دولت

این مطلب را هم بخوانید :   تغییر رویکرد دولت در استخدامی های جدید، با نگاهی به دفترچه آزمون فراگیر دولتی