پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

سامانه آنلاین شکایات و ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامد)

پاراف سامانه آنلاین شکایات و ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامد) : کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی نیاز هایی دارند که مجبورند مداوما آنها را برطرف نمایند. دسترسی مداوم به اینگونه نیازها مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است.

برای دسترسی به سامانه آنلاین شکایات، انتقادات و پیشنهادات ریاست جمهوری به نشانی اینترنتی  www.saamad.ir مراجعه کنید

هم اکنون رفع بسیاری از اینگونه نیازها و خدمات بصورت اینترنتی و آنلاین ارائه می گردد.

خدماتی همچون:

دریافت فیش حقوقی

دریافت احکام کارگزینی

ثبت نام وام و تحصیلات

تکمیل فرم اطلاعات کارمندی یا اداری استخدامی

انواع درخواست های آنلاین

فرم های شکایت و یا انتقاد از ارائه خدمات

پرسش و پاسخ یا مشاوره آنلاین اداری، شغلی و استخدامی

محاسبه آنلاین اقساط و سود سپرده ها

خرید های آنلاین

و بسیاری خدمات اینترنتی و آنلاین دیگر.

ما در سامانه خدمات آنلاین پاراف همه این موارد را بصورت یکجا برای شما کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی عزیز و گرامی فراهم نموده ایم.

شما دیگر نیازی نیست هر بار به جستجوی پر هزینه و وقت گیر اینگونه خدمات بپردازید.

برای استفاده از این خدمات به سایت پاراف و قسمت خدمات آنلاین مراجعه کرده و از لیست خدمات تهیه شده استفاده کنید. در صورتی که در دسترسی به لینک های معرفی شده مشکلی رخ داده است و یا دسترسی شما کاملا قطع گردیده از طریق صفحه تماس با پاراف ما را مطلع کنید.

همچنین اگر خدماتی وجود دارد و یا صفحه آنلاینی برای ارائه خدمات به کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی وجود داشته و از نظر ما دور مانده است، می توانید آن را به پاراف معرفی کنید تا در سامانه خدمات آنلاین پاراف درج گردد.

این مطلب را هم بخوانید :   بهترین گوشی‌ و تبلت هایی که در سال ۹۵ می‌توانید بخرید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 7
دوست نداشتم: 4
میانگین امتیازات: 1.75

6 دیدگاه در “سامانه آنلاین شکایات و ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامد)

سلام این بخشنامه بخشش سود و جرایم وامهای زیر ۱۰۰ میلیون را برای باقی مانده بانکها هم ابلاغ بفرمایید تا این مردم بد بخت گرفتار هم نفسی بکشند یک سال است به مردم قول داده اسد و الان فقط تعدادی بانک ایلاغ کردید بانکهای اصل کاری که سود و ریا ۴۹% از مر دم میگیرند جزو بخشش نیودند این عدالت شماست اقای روحانی تا وقت هست کمکی به این نردم بکنید و بخشنامه برای همه بانکها صادر بفرمایید پایان انتخابات خیلی دیر است تعداد گرفتاران بالای ۲ میلیون است در انتخابات هیلی تاثیر گذارند

باسلام خدمت ریاست محترم دولت. بنده از حضرت عالی خواستارم شرح دهید مبنای عدالت شما و اطرافیان برای تخصیص سبد کالا چه بوده. چرا کارگرانی که حقوق کم دارند وفاقد بیمه تامین اجتماعی هستند واجد دریافت سبد کالا نبوده اما خیلی ها که از رفاه نسبی برخورداند از این امتیاز بهره برده اند. تا کی ما شاهد بروز بی عدالتی آن هم در این سطح واندازه خواهیم بود. آیا اصلا قرار هست ما روی خوشی ویا آسایش نسبی یا فقط امنیت شغلی را ببینیم؟ با تشکر

رییس جمهور محترم و محبوب جناب اقای روحانی .پدر بنده با ۶۲ سال سن و بیماری خود و همسرش توانسته وام مینی بوس کارسان که همانطور که سازمان استاندار ان را رد کرد و وزارت صنایع با خبر از این ماشین است و اکنون ۸ سال است که ماشین گوشه خیابان خوابیده البته نمونه این ماشین ها در خیابان زیاد است ۲۴ ملیون وام این ماشین با سودش است که وقتی به بانک رفتیم گفت ۳۹ ملیون شده و با تخفیف ۶ درصدی جریمه میشو ۳۴ ملیون و دوباره پدر بنده عاحز از پرداخت ،اکنون چه کنیم خواهشمندیم عاجزانه راه حلی برای ما بگذارید ۰۹۳۵۸۴۹۰۴۵۲

باسلام خدمت رییس جمهور محترم,غرض ازمزاحمت بنده با۱۵سال سابقه ی کاردربعضی ازفازهای پارس جنوبی عسلویه درتاریخ۳۱/۳/۹۵ازسوی فاز۲۰،۲۱ به بنده وتعدادی ازهمکارانم عدم نیازخورده ,ک باارایه تأییدیه عدم نیاز به اداره کارمنطقه ویژه پارس جنوبی ,بعدازحدودچهل وپنج درتاریخ ۱۵/۵/۹۵به بنده وبقیه همکاران پیامک داده شدکه بیمه بیکاری شامل شمانمیشود,درحالیکه همکارانم که در۳۱/۱/۹۵ عدم نیازخوردنددرحال دریافت بیمه ی بیکاری هستندوقتی هم حضوری رفتیم شکایت کردیم رییس اداره کارگفتندمامشکلی نداریم ونظرمان به پرداخت مثبت میباشدوتأمین اجتماعی باماهمکاری نمیکندبهمین دلیل ماهم مخالف زدیم,لازم بذکراست که حدود۱۰۰۰نفردیگردرپروژه۲۰،۲۱مشغول بکارهستندوقراردادشرکت باتأمین اجتماعی ۳۰/۸/۹۵میباشدوهرماه ۳%ازحقوق مابابت بیمه تأمین اجتماعی اجباری کسرمیشود,لذاازشما مقام محترم عالی کشورخواهشمندم به مشکلات وبیمه بیکاری مارسیدگی وپیگیری فوری شود,من الله التوفیق.سیدمحمدعلی صالحی(۰۹۱۷۳۱۴۵۴۶۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *