سامانه کارکنان نظام اداری کشور (کارمند ایران)

پاراف سامانه بازنشستگان خارج از کشور صندوق بازنشستگی کشوری : صندوق بازنشستگی کشوری، برای ایجاد سهولت در دریافت حقوق توسط وکلای شما گرامیان در داخل کشور، طرح حاضر را اجراء و برای آگاهی در اختیار قرار می دهد:

از آن جایی که اعتبار معرفی نامه به بانک برای دریافت حقوق ماهانه توسط وکلا در داخل کشور، یکساله تنظیم می شود و تمدید آن در خارج از کشور برای شما عزیزان با دشواری هایی همراه است، چندیست که امکان جدیدی در صندوق بازنشستگی کشوری فراهم شده است. بازنشستگان ارجمند مقیم در خارج از کشور می توانند، با برقراری ارتباط تصویری با هر یک از مسئولین مربوطه در صندوق بازنشستگی کشوری، درخواست خود را شخصا طرح نمایند تا بر مبنای تأییدشان، معرفی نامه جدیدی برای ارائه به وکیل برای مدت یکسال صادر شود.

جزئیات مراحل:

  • جدول اطلاعات درخواستی را بطور صحیح کامل نموده و اطلاعات آن را با زدن دکمه “تایید و ارسال اطلاعات” به صندوق بازنشستگی کشوری ارسال نمایید.
  • پس از تایید و ارسال اطلاعات کد رهگیری به شما اعلام خواهد شد.
  • پس از ارسال اطلاعات می بایست در ساعات اداری (۸/۳۰ تا ۱۵ به وقت ایران ) از طریق پیام رسان skype با ID: cspfir یک پیام متنی (چت) ارسال و سپس توسط دوربین skype ارتباط تصویری برقرار نمایید.
  • همچنین در صورت هرگونه پرسش احتمالی با شماره تلفن های ۰۰۹۸۲۱۸۸۹۷۲۸۴۵ و ۰۰۹۸۲۱۸۸۹۷۲۸۴۶ تماس حاصل نمایید.
  • در پایان تماس تصویری ، کد رمزی در اختیار شما قرار داده می شود.
  • کد رمز دریافتی را به وکیل خود برای مراجعه به صندوق بازنشستگی کشوری اعلام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://www1.retirement.ir/kharej/dataentry/default.aspx مراجعه نمایید.

توضیحات لازم:

ارائه گذرنامه معتبر ایرانی در هنگام تماس و برقراری ارتباط تصویری الزامی است.
روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی در تقویم ایران، صندوق بازنشستگی کشوری تعطیل است.
از ارسال هرگونه پست الکترونیک (ایمیل) خودداری نمایید.
وکلای ارجمند، می بایست وکالت نامه، فرم وراث اناث (که از سفارت خانه دریافت و به تأیید آنجا رسیده) و کد رمزی که به اشخاص داده می شود را در مدت زمان یک ماه به صندوق بازنشستگی کشوری تحویل دهند.
همچنین وراث اناث (دختری که به تنهایی حقوق پدر و یا مادر خود را دریافت می نماید) برای تمدید نامه معرفی به بانک می بایست سالی یکبار به سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور محل اقامت شان مراجعه نمایند و فرمی که نشان می دهد ازدواج نکرده اند و یا به کاری مشغول نیستند را پس از تأیید سفارت مربوطه برای وکیل خود ارسال نمایند تا وی فرم مربوطه را به صندوق بازنشستگی کشوری تحویل دهد. بدیهی است وراث اناث از طریق اینترنت احراز هویت نمی شوند. زندگی خوب و شیرینی برای شما آرزو می کنیم و منتظر دیدارتان در وطن هستیم.پاراف.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.