لازم الاجرا شدن قانون برنامه ششم توسط دستگاههای دولتی

1
100
لازم الاجرا شدن قانون برنامه ششم توسط دستگاههای دولتی
لازم الاجرا شدن قانون برنامه ششم توسط دستگاههای دولتی

پاراف لازم الاجرا شدن قانون برنامه ششم توسط دستگاههای دولتی : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، با بیان اینکه قانون برنامه ششم توسط رئیس مجلس ابلاغ شده گفت: دولت نسبت به قانون هیچ مقاومتی ندارد و زمانی که قانون توسط رئیس مجلس ابلاغ شده برای همه لازم الاجراست.

عدم ابلاغ لایحه برنامه ششم توسعه توسط رئیس جمهور

ابلاغ قوانین مصوب مجلس یک فرآیند قانونی دارد. اگر به هر دلیلی رئیس جمهور در موعد مشخصی قانون را ابلاغ نکرد، آن قانون توسط رئیس مجلس شورای اسلامی ابلاغ می شود و قانون برنامه ششم نیز توسط رئیس مجلس ابلاغ شده و حکم قانونی دارد.

امیری با بیان اینکه اعضای دولت همه در برابر قانون تسلیم هستند، گفت: دولت نسبت به قانون هیچ تخطی و مقاومتی ندارد و زمانی که قانون توسط رئیس مجلس ابلاغ شد، برای همه لازم الاجراست.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، تصریح کرد: در دولت نیز رئیس جمهور دستور دادند آنجا که قانون نیاز به آیین نامه و بخشنامه دارد، این آیین نامه ها تعیین شود و نسبت به اجرای قانون عمل کنند؛ لذا هیچ گونه استنکافی وجود ندارد و رئیس جمهور بر اجرای قانون و تهیه بخشنامه ها و آیین نامه ها تاکید دارد. موارد زیادی تا به امروز بوده است که سازمان برنامه و بودجه در دولت مطرح کرده است و مصوبه دولت را گرفته است.مهر.

برای آگاهی از آخرین اخبار اداری، شغلی، مالی و اقتصادی با کانال پاراف در تلگرام همراه شوید: عضویت در کانال پاراف

یک دیدگاه

  1. گه ابلاغ شده طبق موارد مربوط به فرزند جانباز ۲۵ درصد بنده الان باید به رسمی قطعی تبدیل وضعیت میشدم اما کو!!!!!!

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید