پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواسط تابستان برگزار می شود

پاراف آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواسط تابستان برگزار می شود : علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی در اواسط تابستان خبر داد.

وی در ادامه افزود: هم اکنون مجوز 5 هزار نفر استخدام از سازمان مدیریت اخذ شده است و مربیان بر حسب اعلام نیاز و با توجه به سیاست‌های بومی‌گزینی در این آزمون شرکت خواهند کرد.همچنین رشته‌ها بر حسب نیاز وزارتخانه اعلام می‌شود و همه افرادی که دارای مدرک لیسانس و بالاتر هستند امکان شرکت در آزمون را خواهند داشت.
البته توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرده است که زمان برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش هم اکنون مشخص نشده است.

 وی افزود: سازمان سنجش موظف است هر یک از آزمون های استخدامی را 2 بار در سال برگزار کند و تمام آزمون ها به سفارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بر پا می شود.

دکتر توکلی افزود: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش هم برای نوبت دوم برگزار خواهد شد اما زمان برگزاری بستگی به هماهنگی های وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دارد.

همچنین رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفته بود: سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون های استخدامی را اردیبهشت و آبان هر سال اعلام کرده است و با توجه به اینکه اردیبهشت سپری شده است، احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آبان 94 قوت می‌گیرد.

با این همه اظهار نظر های متناقض معلوم نیست بالاخره این آزمون قرار است کی برگزار شود!؟

این مطلب را هم بخوانید :   تعلق حق نوار مرزی به فرهنگیان برخی از استان‌ها