پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

جزئیات قرارداد جدید بیمه عمر مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

جزئیات قرارداد جدید بیمه عمر مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

پاراف جزئیات قرارداد جدید بیمه عمر مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی : علی‌اصغر بیات رئیس کانون عالی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام جزئیات قرارداد جدید بیمه عمر بازنشستگان تحت پوشش سازمان گفت: سه میلیون تومان غرامت فوت پرداخت می شود.

بیمه عمر این افراد در سال جاری با بیمه ایران منعقد شده به طوری که ۳۶ هزار تومان از مبلغ بیمه عمر از سوی سازمان تامین اجتماعی و ۲۸۸۰ تومان نیز در یک مرحله از حقوق بازنشستگان کسر می‌شود.

علی‌اصغر بیات در مورد قرارداد جدید بیمه عمر بازنشستگان گفت: بیمه عمر این افراد در سال جاری با بیمه ایران منعقد شده به طوری که ۳۶ هزار تومان از مبلغ بیمه عمر از سوی سازمان تامین اجتماعی و ۲۸۸۰ تومان نیز در یک مرحله از حقوق بازنشستگان کسر می‌شود.

غرامتی که هر یک از افراد پس از فوت دریافت می‌کنند، سه میلیون تومان است. بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار بازنشسته سازمان تامین اجتماعی تحت پوشش بیمه عمر هستند.

وی با اشاره به اینکه مساعدت سازمان تامین اجتماعی برای بیمه‌ عمر بازنشستگان اقدام مهمی است که سال گذشته انجام شده است، افزود: افرادی که تحت پوشش بیمه درمان هستند و از بیمه تکمیلی نیز برخوردارند، تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند.

رئیس کانون عالی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: بیمه این افراد تا 30 آبان 94 ادامه دارد و از اول اسفند ماه نیز نسبت به دریافت پرونده‌ها برای پرداخت غرامت بیمه عمر اقدام خواهیم کرد.

به گفته بیات، غرامتی که هر یک از افراد پس از فوت دریافت می‌کنند، سه میلیون تومان است. بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار بازنشسته سازمان تامین اجتماعی تحت پوشش بیمه عمر هستند.

رئیس کانون عالی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه بازنشستگان نیاز به حمایت سازمان‌ و دولت دارند، گفت: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای ارائه تسهیلات و خدمات به این افراد از سوی تامین اجتماعی انجام شده که یکی از این اقدامات، بیمه عمر، بیمه تکمیلی و اقدام دیگر نیز اجرای برنامه‌های سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان است.مهر.

این مطلب را هم بخوانید :   بازنشستگی پیش از موعد زنان چگونه است؟