امروز برگزاری آزمون استخدامی جامعه ایثارگری در مراکز دولتی

0
2
آزمون استخدامی جامعه ایثارگری
آزمون استخدامی جامعه ایثارگری

پاراف امروز برگزاری آزمون استخدامی جامعه ایثارگری در مراکز دولتی : حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در بوشهر گفت: در حال حاضر ۵۵ هزار نفر از جامعه ایثارگری متقاضی شغل هستند که با فرصت‌های شغلی برای آنان در بخش دولتی و طرح‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی فراهم می‌شود.

خستین آزمون استخدامی در ۲۸ تیر امسال برگزار می‌شود و از بین ۱۹ هزار فرصت شغلی ۴ هزار و ۸۰۰ نفر سهمیه جامعه ایثارگری است.

حجت‌الله امانی پیش از ظهر امروز با بیان اینکه اختصاص حداقل ۲۵ درصد از ظرفیت استخدامی به جامعه ایثارگری اختصاص دارد، اظهار داشت: وظیفه‌ای که بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رعایت عدالت و شایسته‌سالاری دارد، سعی کرده زمینه اشتغال جامعه ایثارگری در مراکز دولتی فراهم کند.

فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر، همسر شهید و فرزند آزاده با یک سال اسارت و بالاتر، همسر جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و همسر آزاده با یک سال اسارت و بالاتر در اولویت استخدام قرار دارند.

وی از برگزاری نخستین آزمونی استخدامی جامعه ایثارگری در مراکز دولتی خبرداد و افزود: نخستین آزمون استخدامی در ۲۸ تیر امسال برگزار می‌شود و از بین ۱۹ هزار فرصت شغلی ۴ هزار و ۸۰۰ نفر سهمیه جامعه ایثارگری است.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه اولویت استخدام جامعه ایثارگران به ترتیب با فرزند شهید، جانباز و آزاده است، خاطر‌نشان کرد: فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر، همسر شهید و فرزند آزاده با یک سال اسارت و بالاتر، همسر جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و همسر آزاده با یک سال اسارت و بالاتر در اولویت استخدام قرار دارند.

امانی با اشاره به متقاضیان اشتغال جامعه ایثارگری گفت: در حال حاضر ۵۵ هزار نفر از جامعه ایثارگری متقاضی شغل هستند که با فرصت‌های شغلی برای آنان در بخش دولتی و اشتغال‌زایی فراهم می‌شود.

وی از آمادگی ۱۳ دستگاه اجرایی برای اشتغال جامعه ایثارگری خبرداد و افزود: این دستگاه‌ها برای اشتغال جامعه ایثارگری از طریق قبولی در آزمون استخدامی اعلام آمادگی کرده است.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه ۲.۵ درصد افراد متقاضی شغل جامعه ایثارگری، مربوط به استان بوشهر است، خاطر‌نشان کرد: از بین ۵۵ هزار متقاضی اشتغال جامعه ایثارگری، ۲.۵ درصد آن مربوط به جامعه ایثارگری استان بوشهر است.تسنیم.

این مطلب را هم بخوانید :   تفکیک وزارتخانه‌ها بر خلاف برنامه ششم نیست، لایحه قانون مدیریت خدمات نهایی شد، آزمونهای استخدامی تشریفاتی نیست، حداكثر حقوق مديران ۱۸ ميليون است

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید