زمان، تغییرات و منابع آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

پاراف زمان، تغییرات و منابع آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  : اطلاعیه‌ نهاد کتابخانه‌ها درباره‌ تاریخ و نحوه‌ ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون‌ استخدامی سال جاری این نهاد منتشر شد.

بر اساس مصوبه هیات ‌امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مصوب 18/12/1393، این نهاد به ‌منظور تکمیل نیروهای متخصص و موردنیاز خود، از طریق برگزاری آزمون (امتحان و مسابقه) و انجام گزینش، از میان افراد واجد شرایط در رشته شغلی کتابداری دعوت به همکاری می‌کند. بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند که ثبت‌نام منحصراً به ‌صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ 14/04/94 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 21/04/94 پایان می‌پذیرد.

همچنین پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پی درخواست‌های متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور فایل 2 کتاب از منابع این آزمون را در پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قرار داد.

در پی درخواست‌های متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مبنی بر عدم دسترسی به تعدادی از منابع اعلام شده برای این آزمون، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد فایل pdf کتاب‌های «مدیریت کتابخانه و نظام اسلامی» نوشته “موهیندر سینق” و ترجمه “غلامرضا فدایی” و «کتابخانه‌های عمومی و مدارس» نوشته “ناتالی ریف زیارنیک” و ترجمه “مهرداد نیکنام” را برای سهولت استفاده در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد پیش از این دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 1394 را در پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر کرده است.