لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران تعیین تکلیف چهل هزار معلمی که تاکنون رتبه بندی نشده اند تعیین تکلیف
رتبه بندی

تعیین تکلیف چهل هزار معلمی که تاکنون رتبه بندی نشده اند

پاراف تعیین تکلیف چهل هزار معلمی که تاکنون رتبه بندی نشده اند : علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم دومین جشنواره دانش‌آموزان مؤلف دوره ابتدایی و پنجمین نمایشگاه کشوری طرح‌های علمی دانش‌آموزان ابتدایی جابربن حیان گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از معلمان تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم.

حدود ۴۰ هزار نفر از همکاران تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری این موضوع هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم. این طرح مخصوص معلمان است و در مجموع از مهر سال گذشته(۱۳۹۴) رتبه‌بندی این ۴۰ هزار نفر صورت نگرفته و آنان از نیروهای خدماتی هستند که امیدواریم مشکل آنها حل شود.

وی با بیان اینکه، سه میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز دوره ابتدایی امسال در طرح جابربن حیان شرکت کردند، افزود: این طرح از پنج سال گذشته آغاز شده و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در آن شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: جشنواره جابربن حیان مخصوص دانش‌آموزان دوره ابتدایی است و فواید فراوانی دارد و آنان با توجه به مسائل و مشکلات اطراف خود با تقویت روحیه پرسشگری تلاش می‌کنند راهکارهای عملی ارائه دهند.

وزیر آموزش و پرورش افزود: این یکی از کارکردهای آموزش و پرورش است مبنی بر اینکه «می آموزیم تا به کار ببریم»، یعنی درس نخوانیم که فقط بیاموزیم بلکه به‌کار بستن، یکی از کارکردهای آموزش و پرورش در دنیای کنونی است.

فانی گفت: امروز حدود هفت میلیون دانش‌آموز دوره ابتدایی داریم که سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از آنان در این طرح شرکت کردند، یعنی ۴۵ درصد دانش‌آموزان ابتدایی در طرح جابربن حیان حضور دارند. فانی تصریح کرد: اطمینان داریم که دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این طرح مخترعان، مکتشفان و دانشمندان آینده ایرانی خواهند بود.

وی درباره طرح رتبه‌بندی و در پاسخ به این سؤال که چه تعدادی از معلمان در این طرح باقی مانده‌اند، گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از همکاران تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری این موضوع هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم. این طرح مخصوص معلمان است و در مجموع از مهر سال گذشته(۱۳۹۴) رتبه‌بندی این ۴۰ هزار نفر صورت نگرفته و آنان از نیروهای خدماتی هستند که امیدواریم مشکل آنها حل شود.ایران.