همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

0
18
همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی
همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی
همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامیReviewed by پاراف on Dec 20Rating:

پاراف همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی  : همسان سازی حق اولاد، مسکن و تاهل کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با کارکنان دولت در جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید.

مقرر شد جهت حمایت از اعضای هیات علمی دانشگاه، در چهارچوب طرح شفا، در خصوص ارائه منازل مسکونی در قالب اجاره به شرط تملیک برنامه ریزی شود.

در صدو چهل و یکمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی که به ریاست دکتر میرزاده برگزار شد، پس از ارائه گزارشی توسط دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی و دانشجویی، با پیشنهاد برگزاری نمایشگاه کتاب در کابل و هرات موافقت شد.

در این جلسه، معاونت علوم پزشکی موضوع حق التدریس اساتید واحدهای مجری رشته های علوم پزشکی را مطرح کرد که با موافقت اعضا، مقرر شد حق التدریس برای کارشناسان ارشد مربی بالینی غیر هیات علمی مدعو و استخدامی برابر پیشنهاد معاونت پزشکی افزایش یابد.

برگزاری المپیاد علمی دانشجویی در رشته های پرتقاضا برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیز یکی دیگر از مصوبات این جلسه بود.

در ادامه، هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهادهایی را جهت اصلاح وضعیت رفاه اعضای هیأت علمی مطرح کرد؛ بر این اساس مقرر شد جهت حمایت از اعضای هیات علمی دانشگاه، در چهارچوب طرح شفا، در خصوص ارائه منازل مسکونی در قالب اجاره به شرط تملیک برنامه ریزی شود.

همسان سازی حق اولاد، حق مسکن، حق تاهل کارکنان و اعضای هیات علمی با دولت نیز یکی دیگر از مصوبات این جلسه بود، که مقرر شد این موضوع در بودجه سال ۹۵ منظور و از ابتدای سال مذکور اجرایی شود. همچنین مصوب شد برای حق مسکن کارکنانی که از وام خرید مسکن استفاده کرده اند، کاهش ۵۰ درصدی اعمال نشود.روابط عمومی دانشگاه آزاد.

این مطلب را هم بخوانید :   اعلام جزئیات میزان افزایش حقوق و رتبه بندی جدید فرهنگیان

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید