پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

تعداد شهدای مدافع حرم

آمار شهدا اعلام شد، تعداد شهدای مدافع حرم از ۱۰۰۰ شهید فراتر رفت

پاراف آمار شهدا اعلام شد، تعداد شهدای مدافع حرم از ۱۰۰۰ شهید فراتر رفت : حجت الاسلام شهیدی محلاتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در تجمع بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اکنون تعداد شهدای مدافع حرم در کشورمان از یک‌هزار شهید فراتر رفته است که ما مدیون همه آنها هستیم.

تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده است. اکنون تعداد شهدای مدافع حرم در کشورمان از یک‌هزار شهید فراتر رفته، البته ما مدیون همه اینها هستیم.

تجمع بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان پیروان ولایت صبح سه‌شنبه دوم آذرماه ۹۵ در مرکز فرهنگی هنری سید الشهدا(ع) برگزار شد. این مراسم به‌مناسبت آغاز هفته بسیج و با حضور حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید برپا شد.

حجت الاسلام شهیدی محلاتی در این مراسم با اشاره به اشاعه فرهنگ بسیجی در کشور گفت: تفکر بسیجی مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت است و ریشه در فرهنگ عاشورا دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده است، گفت: اکنون تعداد شهدای مدافع حرم در کشورمان از یک‌هزار شهید فراتر رفته، البته ما مدیون همه اینها هستیم.

وی در جمع بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ما این روزها در کربلا شاهد اجتماع عظیمی هستیم که حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیون نفر از تمام دنیا را شامل می‌شوند. شما راهی را ادامه می‌دهید که برای کشور عزت و افتخار آورده است زیرا که این بسیجیان بودند که در جبهه‌ها نقش‌آفرینی کردند. ما هم به همین واسطه افتخار می‌کنیم که بسیجی هستیم.تسنیم.

این مطلب را هم بخوانید :   ابلاغیه شماره ۸۵۰۴۲۵ سازمان امور اداری استخدامی درباره احتساب امتیاز سنوات، تجربه و پرداخت حقوق و مزایا جانبازان در حین ماموریت آموزشی