قابل توجه متقاضیان استخدام دولتی:امسال آزمون استخدامی نوبت دوم وجود ندارد

0
17
قابل توجه متقاضیان استخدام دولتی:امسال آزمون استخدامی نوبت دوم وجود ندارد
قابل توجه متقاضیان استخدام دولتی:امسال آزمون استخدامی نوبت دوم وجود ندارد
قابل توجه متقاضیان استخدام دولتی:امسال آزمون استخدامی نوبت دوم وجود نداردReviewed by پاراف on Oct 28Rating:

پاراف قابل توجه متقاضیان استخدام دولتی:امسال آزمون استخدامی نوبت دوم وجود ندارد :پس از آنکه دولت اعلام کرد کلیه استخدامی های دولتی در هر سال در موقطع مشخص برگزار خواهد شد، مرحله اول یکی از این استخدامی ها در خردادماه امسال برگزار گردید.

امام حالا محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در نشست خبری اخیر خود درباره برگزاری نوبت دوم آزمون استخدامی شاغلان دستگاه های عمومی و دولتی توضیحاتی ارائه کرده است.

به گزارش پاراف به نقل از خبرآنلاین، نوبخت در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال این وجود دارد که آزمون نوبت دوم استخدامی امسال در نیمه دوم سال جاری ( آبان ماه) انجام شود، گفت : تاکنون درخواست، نامه یا برنامه ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی درباره نوبت دوم برگزاری آزمون استخدامی امضا نکردم و آزمون دومی نیست. سالی یک بار آزمون برگزار می کنیم و سال گذشته نیز بیش از ۳۸ هزار نفر پذیرفته شدند و امسال نیز استخدام شدندو یک بار در فروردین ماه نیز ثبت نام شد که آزمون برگزار شد.

به گزارش پاراف به نقل از ایرنا، همچنین امین صابری نیا، رئیس اورژانس کشور از قول مساعد سازمان مدیریت برای استخدام 4 هزار نفر در اورژانس کشور خبر داد. وی افزود بر اساس مکاتباتی که بین وزارت بهداشت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام شده، قرار است، مجوز استخدام 4 تا 5 هزار نفر در اورژانس کشور تا پایان امسال صادر شود.

وی  افزود: با توجه به کمبود شدید نیرو در اورژانس کشور، چندی پیش نامه ای با امضای قائم مقام وزیر بهداشت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال شد و قرار شد بخشی از مجوزهای استخدامی دولت برای جذب 4 تا 5 هزار نفر نیروی جدید در سازمان اورژانس کشور در نظر گرفته شود.

با توجه به فعالیت بیش از 2 هزار و 100 پایگاه اورژانس زمینی در کشور برای حفظ خدمات همین تعداد پایگاه حداقل 7 هزار و 500 نیرو کمبود داریم و اگر بخواهیم به استانداردی که در برنامه توسعه پنجم برای اورژانس کشور تعیین شده برسیم با کمبود 15 هزار نیرو مواجه هستیم.

وی ادامه داد: البته هنوز اقدام عملی برای صدور مجوز استخدام انجام نشده است ولی امیدواریم با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی هر چه سریعتر این اتفاق بیفتد چون کمبود شدید نیرو در اورژانس کشور فشار کاری سنگینی را به این نیروها تحمیل کرده است.

این مطلب را هم بخوانید :   ثبت آزمون اعطای پروانه تاسیس کارگزاری رسمی جدید تامین اجتماعی

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید