اطلاع رسانی آزمون قرآن و عترت از طریق دستگاه های دولتی

0
1
آزمون قرآن و عترت
آزمون قرآن و عترت
اطلاع رسانی آزمون قرآن و عترت از طریق دستگاه های دولتیReviewed by پدرام علیزاده on Sep 24Rating:

پاراف اطلاع رسانی آزمون قرآن و عترت از طریق دستگاه های دولتی : حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: آزمون قرآن و عترت باید در اتوماسیون های دولتی اطلاع رسانی شود تا کارمندان دولت از آن مطلع شوند.

برگزاری آزمون قرآن و عترت تأثیرات درون سازمانی و تأثیرات معنوی برای شرکت کنندگان دارد، بنابراین تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات در فضاهای عمومی اهمیت بسزایی دارد. همچنین باید از سایر ابزار اطلاع رسانی استفاده کرد.

وی گفت: برگزاری آزمون قرآن و عترت باید اطلاع رسانی شود؛ رسانه ملی و به ویژه مطبوعات و روزنامه دولت باید به این موضوع بپردازند. همچنین باید درخواست از استان ها برای اطلاع رسانی استانی صورت بگیرد.

آزمون قرآن و عترت باعث می شود خودآزمایی و سنجش داشته های حفظ صورت بگیرد، برای دانشگاه های دولتی نیز تأثیرات مناسبی دارد.

وی با اشاره به اینکه برای جذب مشارکت بیشتر در آزمون قرآن و عترت باید تبلیغات صورت بگیرد، تصریح کرد: برگزاری آزمون قرآن و عترت تأثیرات درون سازمانی و تأثیرات معنوی برای شرکت کنندگان دارد، بنابراین تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات در فضاهای عمومی اهمیت بسزایی دارد. همچنین باید از سایر ابزار اطلاع رسانی استفاده کرد.

چنانچه آزمون قرآن و عترت به صورت منظم و سالانه برگزار شود به تدریج جایگاه خود را پیدا می کند و استقبال بیشتری از آن می شود.اعلام نتایج به موقع، صدور به هنگام گواهینامه ها و اعطای به موقع جوایز به برگزیدگان موجب استقبال از آزمون قرآن و عترت می شود.

حجت الاسلام دانشی درخصوص تأثیرات آزمون قرآن و عترت گفت: آزمون قرآن و عترت باعث می شود خودآزمایی و سنجش داشته های حفظ صورت بگیرد، برای دانشگاه های دولتی نیز تأثیرات مناسبی دارد. وی با بیان اینکه طبیعتا آزمون قرآن و عترت، یکی از اقدامات سازمان دهی شده توسعه قرآن و نهج البلاغه است، خاطرنشان کرد:مردم و قرآن دوستان ما مطالعات پراکنده در حوزه قرآن و نهج البلاغه دارند، اما این آزمون، مطالعات پراکنده را سامان دهی کرده و جهت می دهد و در راستای حفظ، گام عملی در تحقق نظر مقام معظم رهبری مبنی بر وجود ١٠ میلیون حافظ قرآن در کشور است.

حجت الاسلام دانشی درمورد اقدامات استان برای برگزاری آزمون قرآن و عترت اظهارداشت: برگزاری آزمون قرآن و عترت در استان قم اطلاع رسانی شده است. همچنین ستاد استانی با حضور دستگاه های فرهنگی برای برنامه ریزی آزمون تشکیل خواهیم داد.مهر.

این مطلب را هم بخوانید :   دلیل عملی نشدن قانون جامع ایثارگران در برخی دستگاه های دولتی، انتظارات ایثارگران از دولت دوازدهم

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید