ارائه خدمات قابل قبول از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت

0
14
ارائه خدمات قابل قبول از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت
ارائه خدمات قابل قبول از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت
ارائه خدمات قابل قبول از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولتReviewed by پاراف on May 10Rating:

پاراف ارائه خدمات قابل قبول از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت : محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دوازدهمین نشست پیگیری ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی مرحله نخست درگاه خدمات الکترونیک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: همه مشکل های احتمالی درگاه باید پیش از رونمایی برطرف شود تا خدمات قابل قبولی ارایه شود.

انتظار مردم در ارتباط با دولت الکترونیک این است که پس از چند سال خدمات قابل قبولی را احساس کنند و مسوولان امر نیز باید این نکته را در نظر داشته باشند که پس از رونمایی از این درگاه احتمال هرگونه خطری برای این درگاه وجود دارد.

وی افزود: مسوولان باید با جدیت کار خود را در این زمینه ادامه داده و باید همه مشکل های باقی مانده تا پایان مرحله رونمایی برطرف شود.

واعظی عنوان کرد: باید ابزاری جایگزین در این باره انتخاب شود که در مواقع اضطراری بتوان از آن استفاده کرد و مردم نیز متوجه ایرادی در این درگاه نشوند.
وزیر ارتباطات گفت: خدمات این درگاه می تواند بیشتر امید را در دل مردم نمایان کند.

دوازدهمین نشست اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پیگیری ۶ پروژه کلان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه برگزار شد.

افزایش سطح دسترسی کاربران نهایی به شبکه ملی اطلاعات به ۲۰ مگابیت بر ثانیه و حمایت از توسعه مراکز داده به شبکه توزیع محتوا، پروژه دولت الکترونیک و همراه، پروژه ساخت ماهواره سنجش از راه دور و ماهواره مخابراتی بومی، پروژه ایجاد یک کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات، طرح دو برابر کردن تولید محتوای داخلی با رویکرد کسب و کار دیجیتال با مشارکت حداکثری بخش خصوصی و سامان‌دهی منابع کمیاب ملی مانند طیف فرکانس از مهم ترین این پروژه‌هاست.وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

این مطلب را هم بخوانید :   پذیرش اسناد پرداخت الکترونیک در نظام حسابداری کشور، الزام دستگاه های دولتی به ارائه اطلاعات مالیاتی

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید