حراست دستگاه​‌های دولتی مکلف به نظارت بر امور انتخاباتی شدند

0
17
حراست دستگاه​‌های دولتی مکلف به نظارت بر امور انتخاباتی شدند
حراست دستگاه​‌های دولتی مکلف به نظارت بر امور انتخاباتی شدند
حراست دستگاه​‌های دولتی مکلف به نظارت بر امور انتخاباتی شدندReviewed by پاراف on Nov 17Rating:

پاراف حراست دستگاه​‌های دولتی مکلف به نظارت بر امور انتخاباتی شدند : حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، در پنجاه و نهمین همایش سراسری حراست کل کشور بر لزوم تلاش برای برگزاری انتخابات در فضای امن و آرام تاکید کرد و گفت: حراست‌ها باید نظارت داشته باشد تا در دستگاه‌های دولتی له یا علیه هیچ جریان یا کاندیدای موضع گیری نشود.

وی با اشاره به مسئله نفوذ دشمن و تبیین اهداف دشمن ازسوی مقام معظم رهبری گفت: دشمن همواره در صدد نفوذ و به دنبال آن، ضربه زدن به کشور بوده است. اما اکنون باتوجه به شرایط جدید با این خطر بیشتر مواجهیم.

به گزارش پاراف به نقل از خبرآنلاین، وی از نفوذ به عنوان مهم ترین تهدید در عرصه جنگ نرم یاد کرد و افزود: ضرورت دارد هشدارهای راهبردی مقام معظم رهبری را در حوزه نفوذ به صورت علمی و پژوهشی مطالعه و بررسی و مبتنی بر آن عمل کرد تا با هوشیاری کامل، دچار غافلگیری نشویم.

علوی از تلاش عناصر دشمن و عوامل سرویس‌های اطلاعاتی برای استفاده از پوشش‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای حضور و نفوذ گفت: وزارت اطلاعات با اشراف اطلاعاتی خود نقاط مورد هدف دشمن و اولویت‌های آنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نفوذ را به خوبی شناسایی کرده است.

وزیر اطلاعات همچنین تروریست‌های تکفیری را مهم ترین تهدید در عرصه جنگ سخت علیه جمهوری اسلامی خواند و با اشاره به انفجارهای اخیر در بیروت و پاریس تاکید کرد: اولویت‌های اصلی وزارت اطلاعات تامین امنیت کشور و مقابله با جریان تکفیری است که بحمدالله توفیقات خوبی داشته‌ایم و به مردم هم اطلاع رسانی نموده‌ایم.

علوی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات برای کشور ما مایه خیر و برکت و نماد مردم سالاری است و مشارکت حداکثری مردم، مشروعیت نظام را بیش از پیش در چشم جهانیان تثبیت می کند.

علوی افزود: باید تلاش شود انتخابات در فضایی امن و آرام برگزار شود و پیش از هر چیز مواردی که می تواند به این فضا آسیب برساند شناسایی و تدبیر لازم صورت پذیرد.

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید