تبدیل نیروهای پیمانی آموزش و پرورش به رسمی و خرید اقساطی کالا با کارت اعتباری

0
18
تبدیل نیروهای پیمانی آموزش و پرورش به رسمی و خرید اقساطی کالا با کارت اعتباری
تبدیل نیروهای پیمانی آموزش و پرورش به رسمی و خرید اقساطی کالا با کارت اعتباری
تبدیل نیروهای پیمانی آموزش و پرورش به رسمی و خرید اقساطی کالا با کارت اعتباریReviewed by پاراف on Jan 28Rating:

پاراف تبدیل نیروهای پیمانی آموزش و پرورش به رسمی و خرید اقساطی کالا با کارت اعتباری : روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که هنوز سازمان مدیریت در مورد تبدیل کارکنان پیمانی به رسمی پاسخی نداده است.

به استناد بند 2ماده 57قانون برنامه پنجم توسعه درصورت صدور مجوز از سوي سازمان مديريت امكان تبديل وضعيت نيروها از پيماني به رسمي آزمايشي و…وجودخواهد داشت كه تاكنون باتوجه به مكاتبات انجام گرفته پاسخ لازم دريافت نشده است .

همچنین ساعت كار مراقبين سلامت با توجه به قانون مصوب مجلس شوراي اسلامي ودستورالعمل مذكور 30ساعت در هفته مي باشد0قابل ذكر است باتوجه به اين كه مشابه موارد مطروحه قبلاً به اداره كل آموزش و پرورش استان ها پاسخ داده شده است ، همكاران مورد نظر با پيگيري و مراجعه به اداره محل خدمت راسا” پاسخ لازم ارايه خواهد شد.

خرید اقساطی کالا با کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان

بانک رفاه به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از این بانک دریافت می‌کنند، کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان ارائه می‌کند. به گزارش اداره روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای افزایش انگیزه و قدرت خرید اقشار جامعه و توافق‌های انجام شده با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فروشگاه‌های طرف قرار داد، طرح کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) از سوی این بانک ارائه می‌شود. دارندگان کارت‌های یادشده می‌توانند با در دست داشتن «کارا کارت» با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد، نسبت به خرید اقساطی کالاهای مورد نیاز خود اقدام کنند.

در فاز اول این طرح، مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی که حقوق خود را از این بانک دریافت می‌کنند، مشمول طرح می‌شوند که برای ثبت‌نام باید به سامانه رفاه به نشانی اینترنتی www.samanehrefah.ir یا ارسال کد ملی به شماره پیامک 10001422 تقاضای استفاده از طرح مذکور را اعلام کنند. حداکثر سقف این کارت‌ها 100 میلیون ریال (براساس اعتبارسنجی تعیین می‌شود)، مدت بازپرداخت 12 ماهه و کارمزد 12 درصد است.

این مطلب را هم بخوانید :   اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید