تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای

0
1
تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای
تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای
تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ایReviewed by پاراف on Apr 20Rating:

پاراف تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای : عده‌ای از مربیان حق‌التدریس آموزشکده های فنی و حرفه ای در مقابل مجلس تجمع کردند.

مدتها است که مربیان حق‌التدریس آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای خواهان ارتقاء وضعیت شغلی خود هستند و برخی هم نسبت به عدم پرداخت به موقع حقوق خود بارها اعتراض کرده اند.

تا به حال مجوز استانهای قم – مرکزی – ایلام – چهار محال و بختیاری – سیستان و بلوچستان – کهکیلویه و بویر احمد – اردبیل – خراسان جنوبی و هرمزگان جهت صدور احکام پیمانی صادر و ابلاغ شده است.

البته چندی پیش علی فروزش، مدیر کل امور اداری و منابع انسانی این سازمان در خصوص آخرین وضعیت طرح تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس سازمان گفت: موضوع تبدیل وضعیت مربیان واجد شرایط به ترتیب با اولویت مربیان با سابقه بالاتر ( در مرحله اول مربیان با سابقه هشت سال و بالاتر) در سطح شهرستان و با توجه به تعداد پست های سازمانی موجود به استناد تصویب سال ۹۳ هیات وزیران در حال اقدام است.

او تاکید کرد: تا به حال مجوز استانهای قم – مرکزی – ایلام – چهار محال و بختیاری – سیستان و بلوچستان – کهکیلویه و بویر احمد – اردبیل – خراسان جنوبی و هرمزگان جهت صدور احکام پیمانی صادر و ابلاغ شده است.خبرآنلاین.

این مطلب را هم بخوانید :   تفکیک وزارتخانه‌ها بر خلاف برنامه ششم نیست، لایحه قانون مدیریت خدمات نهایی شد، آزمونهای استخدامی تشریفاتی نیست، حداكثر حقوق مديران ۱۸ ميليون است

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید