پاراف آخرین اخبار مطالب و قوانین اداری شغلی استخدامی مالی

شهدای کارمند و کارگر: شهید اسدالله ارمبو و شهید محسن اسدی

پاراف شهدای کارمند و کارگر: شهید اسدالله ارمبو و شهید محسن اسدی :

*** شهید اسدالله ارمبو: نام پدر: حاجی تاریخ تولد: ۰۱/۰۱/۱۳۴۰
محل تولد: – تاریخ شهادت: ۱۶/۰۸/۱۳۶۸
محل شهادت: پارچین طول مدت حیات: ۲۸ سال
مزار شهید: گلزارشهدای روستای ریحان آباد-تهران

زندگینامه : اسدالله کارمند خدوم سازمان صنایع دفاع کشور بود. او که در اولین روز از بهار سال ۱۳۴۰ قدم به عرصه‌ی هستی نهاد، سال‌ها در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش و از جان گذشتگی نمود و سرانجام در شانزدهم آبان ۱۳۶۸ در پارچین با ۲۸ سال سن از شراب طهور الهی سرمست شد. پیکر پاکش را در گلزار شهدای روستای ریحان‌آباد به خاک سپردند.

*** شهید محسن اسدی: نام پدر: – تاریخ تولد: ۱۶/۰۵/۱۳۵۲
محل تولد: ایران – تهران – تهران تاریخ شهادت: ۱۹/۱۰/۱۳۸۴
محل شهادت: آسمان ارومیه طول مدت حیات: ۳۲ سال
مزار شهید: بهشت زهرا (س)

زندگینامه : محسن در روز شانزدهم مردادماه سال ۱۳۵۲ در یکی از محلات جنوب شهر تهران چشم به جهان هستی گشود. او یکی از مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) بود، او نسبت به بی بی دو عالم حضرت زهرای اطهر (س) ارادتی خاص داشت و در جمع بسیجیان پایگاه شهید علی محمدی مسجد همت آباد شرکت داشت. اسدی بعد از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۷۳ با خانم علی زاده ازدواج کرد و صاحب فرزندی به نام ایمان شد.
سال ۱۳۷۶ لباس سبز سپاه پاسداران را بر تن کرد و در دانشگاه امام حسین (ع) مشغول به کار گشت. سال ۱۳۷۷ به پادگان انصارالحسین (ع) منتقل شد و بعد از آن به مدت ۵ سال به عنوان محافظ و راننده سردار کاظمی در نیروی هوایی خدمت کرد. سرانجام محسن اسدی افسر همراه فرماندهی نیروی زمینی سپاه در تاریخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۴ در سن ۳۲ سالگی در منطقه شمال غرب ارومیه در هنگام پرواز با فالکن به علت نقص فنی هواپیما به همراه جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران سقوط کرد تا برای همیشه در آسمان جاودان بماند. یادشان گرامی و پاینده باد. انشاالله.

این مطلب را هم بخوانید :   گسترش خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران