حقوق مدیران شرکت های دولتی ۵۰ درصد افزایش یافت!

0
13
حقوق مدیران شرکت های دولتی 50 درصد افزایش یافت!
حقوق مدیران شرکت های دولتی ۵۰ درصد افزایش یافت!
حقوق مدیران شرکت های دولتی ۵۰ درصد افزایش یافت!Reviewed by پاراف on May 8Rating:

پاراف حقوق مدیران شرکت های دولتی ۵۰ درصد افزایش یافت! : عبدالرضا ثروتی عضو شورای حقوق و دستمزد از افزایش ۵۰ درصدی حقوق و دستمزد مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی خبر داد.

اخیراً این شورا در مصوبه ای حقوق هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت های دولتی را تا ۵۰ درصد افزایش داد.

وی گفت: هر ساله دولت میزان پایه و افزایش حقوق کارمندان خود را مشخص می کند.

قوه قضائیه نیز به میزان ۵۰ درصد فوق العاده شغل کارمندان خود را افزایش داده است.

نماینده مردم بجنورد، اظهارداشت: بر اساس مصوبه شورای حقوق و دستمزد و سازمان مدیریت، به میزان ۵۰ درصد امتیازات شغلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت های دولتی افزایش یافت. قبلاً امتیاز شغلی آنها ۱۰ هزار بود که الان به ۱۵ هزار و ۵۰۰ افزایش یافت که موجب افزایش ۵۰ درصدی حقوق آنها شد.

ثروتی با انتقاد از افزایش ناعادلانه حقوق و دستمزد کارکنان دولت در دستگاه های مختلف، گفت: برخی دستگاه ها ۲۰ تا ۲۵ درصد و بعضی از دستگاه ها تا ۱۰ درصد حقوق کارمندان خود را افزایش داده اند که این امر تبعیض آمیز است.

وی ادامه داد: قوه قضائیه نیز به میزان ۵۰ درصد فوق العاده شغل کارمندان خود را افزایش داده است.

این درحالی است که دولت بازدهم یکی از اهدافش را کم کردن فاصله حقوق و مزایا در بین طبقه ضعیف و مرفه جامعه اعلام کرده بود. در همین زمینه حسن روحانی و علی ربیعی همزمان با روز جهانی کارگر تا توانستند درباره معیشت کارگران و حقوق آنها صحبت و از عملکرد دولت یازدهم دفاع کردند. روحانی روز گذشته اعلام کرد یکی از افتخارات دولت یازدهم این است که میزان افزایش حقوق کارگران و کارمندان از میزان تورم بیشتر بوده است و برای چندمین بار آمارهای ۳ سال پیش تورم و روند کاهش نرخ تورم را اعلام کرد…

دولت در این ۳ سال برای مبارزه با رکود اصلا موفق نبود اما به نتیجه تشدید رکود که کاهش تورم است افتخار می‌کند! مسؤولان دولت یازدهم افتخار می‌کنند نرخ افزایش حقوق کارگران و کارمندان از تورم بیشتر است اما چرا هنوز کارگران و کارمندان راضی نیستند؟ حقوق‌ها ۱۴ درصد افزایش یافته در حالی که تورم ۱۰ تا ۱۱ درصد اعلام می‌شود و این باید همه را خوشحال کند اما چرا کسی راضی نیست؟خبرگزاری دانشجو.

این مطلب را هم بخوانید :   بخشنامه ۱۳۱۶۰۵۵ سازمان اداری استخدامی درباره تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی به رسمی در مشاغل حاکمیتی

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید