لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران پرداخت وام بدون وثیقه ملکی به پزشکان و صاحبان داروخانه ها - پاراف
پرداخت وام بدون وثیقه ملکی به پزشکان و صاحبان داروخانه ها

پرداخت وام بدون وثیقه ملکی به پزشکان و صاحبان داروخانه ها

پاراف پرداخت وام بدون وثیقه ملکی به پزشکان و صاحبان داروخانه ها : نشست معاونین اعتبارات و فن آوری اطلاعات بانک مهر اقتصاد با صاحبان داروخانه ها و پزشکان دارو ساز استان سمنان برگزار شد.

بانک مهر اقتصاد به تولید کنندگان به ویژه صاحبان داروخانه ها و پزشکان داروساز تسهیلات عقود اسلامی تا سقف سه میلیارد و پانصد میلیون ریال بدون نیاز به وثیقه ملکی و تنها با ارائه سه ضامن، پرداخت می کند.

ایرج نیک اختر – معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد – در این نشست از فراهم شدن فرصتی مناسب برای مشتریان بانک مهر اقتصاد به ویژه صاحبان داروخانه ها و پزشکان داروساز خبر داد و گفت: این بانک به تولید کنندگان به ویژه صاحبان داروخانه ها و پزشکان داروساز تسهیلات عقود اسلامی تا سقف سه میلیارد و پانصد میلیون ریال بدون نیاز به وثیقه ملکی و تنها با ارائه سه ضامن، پرداخت می کند.

نیک اختر موفقیت یک بانک را در گرو، میزان وفاداری مشتریان دانست و افزود: در سال های اخیر بانک داری شرکتی برای رفع همه جانبه نیاز مشتریان در کشور فعال شد و می تواند در جهت ارتقاء خدمات بانک داری تآثیر گذار باشد که خوشبختانه این ویژگی، نمود بارزی در بانک مهر اقتصاد دارد.

وی با تاکید بر تکریم بر ارباب رجوع و مشتری مداری، گفت: این نگاه در بانک مهر اقتصاد به بهترین نحو در حال انجام است و موفقیت های کسب شده این بانک نشات گرفته از برخورد شایسته ی همکاران با مشتریان و تکریم ارباب رجوع می باشد.

طرح اعتباری صمیم مهر یکی از طرح های ارزنده بانک مهر اقتصاد است. این طرح با پرداخت تسهیلات تا سقف ده میلیارد ریال، در سراسر کشور کلید خورده است

همچنین  سید مهدی حسینی – معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک – از راه اندازی دستگاه های جدید پایانه فروش بانک مهر اقتصاد خبر داد و گفت: تنوع بخشیدن به محصولات بانک، افزایش رضایتمندی مشتریان و شرکای تجاری و حفظ جایگاه بانک در عرصه رقابت بین بانکی بخشی از اهداف راه اندازی این دستگاه ها می باشد. بانک مهر اقتصاد در تلاش است تا در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، ضمن بهره گیری از فناوری روز در بستر IT، محصولات خود را برمحور کاهش قیمت تمام شده پول طراحی کند.

بانک مهر اقتصاد دارای بیش از نوزده میلیون سپرده در سطح کشور است که این حاکی از اعتماد و اطمینان مردم و خدمات مطلوب بانک می باشد.

وی خدمت صادقانه، ریسک پذیری و برخورداری از کارکنان متخصص و جوان را از جمله ویژگی های همکاران خود در بانک مهراقتصاد برشمرد و تصریح کرد: این بانک توانسته با سرعت بخشی بالا در پاسخ گویی به ارباب رجوع، گروه های هدف مناسبی را در جامعه شناسایی و جذب بانک کند. روابط عمومی بانک مهر اقتصاد.