بیمه تمام کارگران ساختمانی تاپایان دولت یازدهم

0
18
کارگران ساختمانی
کارگران ساختمانی
بیمه تمام کارگران ساختمانی تاپایان دولت یازدهمReviewed by پدرام علیزاده on Aug 27Rating:

پاراف بیمه تمام کارگران ساختمانی تاپایان دولت یازدهم : سید حسن هفده تن معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح گاز رسانی به مجموعه روستاهای گچساران  گفت: تاپایان دولت تدبیر و امید تمام کارگران ساختمانی بیمه می شوند.

دولت تدبیر و امید در شرایطی بحرانی و طوفان زا سکان هدایت را در کشور به دست گرفت.

وی بیان کرد: در ابتدای کار دولت تدبیر و امید رشد اقتصادی کشور منفی بود در حالی که اکنون به ۴ درصد رسیده است. با توجه به اینکهخ کشور به بیماری رکود و تورم دچار شده بود همدلی و همکاری مردم و تدابیر رهبررفرزانه انقلاب اسلامی کمک کرد تا بتوانیم با سربلندی از این مرحله عبورکنیم.

هفده تن عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی در سالهای اینده به یک اقتصاد شاخص در دنیا تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های جدیدی رابرای اولین بار تدوین کرده است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: ثمرات این برنامه ها در سالهای آتی با برداشتن هزینه های سنگین از دوش دولت مشخص خواهد شد.

هفدتن بیان کرد: باید سیاستهای پیش بینی وپیشگیری راجایگزین سیاست انفعالی کرد.

 حفظ سلامت جسمی و روحی و روانی نیروی کار کشور یکی از مهم ترین اولویت های این نهاد و دلت تدبیر و امید است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: با برنامه های جدید این نهاد می توان از مرگ و میر ناشی از کار که تاکنون دامنگیر نیروهای کار در کشور می شود و عمر کار نیروها را بین پنج تا ۱۰ سال کاهش می دهد را ازبین برد.

هفده تن اضافه کرد: با اجرای این برنامه ها ۶۰ هزار میلیارد تومن از هزینه های کشور و تامین اجتماعی کاسته خواهد شد. یکی دیگر از برنامه های مهم این نهاد بیمه کارگران ساختمانی است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: تاپایان دولت تدبیر و امید تمام کارگران ساختمان بیمه می شوند.

هفده تن عنوان کرد: یکی دیگر از بحث های مهم تبعیض مزدی در بین کارگران و کارفرمایان بوده که به شدت مورد اعتراض نیروهای کارگاهی قرار گرفته است.ایسنا.

این مطلب را هم بخوانید :   فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان کشوری

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید