پیگیری اجرای ۲۵ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌ها به ایثارگران

0
11
پیگیری اجرای ۲۵ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌ها به ایثارگران
پیگیری اجرای ۲۵ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌ها به ایثارگران
پیگیری اجرای ۲۵ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌ها به ایثارگرانReviewed by پاراف on Jan 12Rating:

پاراف پیگیری اجرای ۲۵ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌ها به ایثارگران : حجت الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اختصاص حداقل ۲۵ درصد از ظرفیت استخدامی سازمان ها به جامعه شاهد و ایثارگر به دقت توسط بنیاد پیگیری و اجرا می شود.

در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش یک هزار و ۲۵۰ نفر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به این وزارتخانه معرفی شده بودند که پس از انجام همه مراحل استخدامی و گزینش، مشغول به خدمت می‌شوند

وی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای اشتغال جامعه شاهد و ایثارگر تحت پوشش خود، اعمال ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری و اختصاص حداقل ۲۵ درصد از ظرفیت استخدامی سازمان‌ها به جامعه شاهد و ایثارگر در همه مقاطع تحصیلی را با دقت و به‌درستی پیگیری و اجرا می‌کند.

بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها، پس از شرکت ایثارگران در این آزمون‌ها و اعلام اسامی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، تعداد ۳۲ نفر برای استخدام در وزارت امور خارجه و ۲۹۱ نفر هم برای استخدام در وزارت نیرو به این دو وزارتخانه معرفی می‌شوند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: اولویت استخدام جامعه ایثارگران به ترتیب با «فرزند شهید، جانباز و آزاده»، «فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر، همسر شهید و فرزند آزاده با یک سال اسارت و بالاتر»، «همسر جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و همسر آزاده با یک سال اسارت و بالاتر» است. امانی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت خانه‌های امور خارجه و نیرو، خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها، پس از شرکت ایثارگران در این آزمون‌ها و اعلام اسامی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، تعداد ۳۲ نفر برای استخدام در وزارت امور خارجه و ۲۹۱ نفر هم برای استخدام در وزارت نیرو به این دو وزارتخانه معرفی می‌شوند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد گفت: شرط لحاظ کردن سهمیه حداقل ۲۵ درصد ایثارگران در دستگاه‌های یاد شده شرکت در آزمون ورودی این دستگاه‌ها است.
وی در پایان افزود: در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش یک هزار و ۲۵۰ نفر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به این وزارتخانه معرفی شده بودند که پس از انجام همه مراحل استخدامی و گزینش، مشغول به خدمت می‌شوند.ایثار.

این مطلب را هم بخوانید :   استخدام بدون آزمون ۲۷۰ هزار نفر در آموزش و پرورش طی ۱۵ سال، بازنشستگی ۶۰ هزار نفر در ۴ سال آینده

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید