لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد حسابداری دکتر واعظ - پاراف

دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد حسابداری دکتر واعظ

پاراف اینبار دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد حسابداری دکتر واعظ را برای علاقمندان خود فراهم نموده است.ضمن سپاس از خوانندگانی که نسبت به تهیه این منابع اقدام میکنند.دریافت این جزوه آموزشی کاملا رایگان است.برای دریافت آن کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.فایل مربوطه بصورت پی دی اف است.

دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد حسابداری دکتر واعظ

آشنایی با حسابداری مدیریت:

نوع حسابداری و اهداف آن عملاً برای تهیه و مهیا سازی اطلاعات با استفاده از معیارهای اندازه‌گیری فرآیندهای اقتصادی در طول دوره‌های مختلف و برای ذینفعان مختلف، متعدد می‌باشد بطوریکه بر همین اساس حسابداری مالی به صورت گذشته‌نگر و برای تهیه و تنظیم اطلاعات جهت تصمیم‌گیری کاربران و ذینفعان خارج از سازمان می‌باشد.

این در حالی است که حسابداری مدیریت به مدیریت در ارائه حوزه عمل بیشتر در استفاده بهینه‌تر از اطلاعات برای ترسیم  چشم‌اندازهای مدیریت  کمک می‌نماید چرا که این اطلاعات مورد نیاز است و بمنظور اطمینان‌بخشی از برنامه‌ریزی، کنترل، ساماندهی و تصمیم‌گیری صحیح حسب توابع در اختیار و در کنترل می‌باشد. از طرفی دیگر حسابداری مالی با استفاده از اطلاعات واقعی حقایق زمان را در جهت مسیر تکامل و حرکت شرکت نشان می‌دهد اما عملاً این اطلاعات نشانی از دلایل و عوامل ایجاد حقایق تحصیلی را نمی‌دهد.

 بنابراین نتایج حاصل از حسابداری مالی را می‌توان با کمک از مبانی حسابداری مدیریت مورد بهبود و اثربخشی بیشتر قرار داد. در مقابل حسابداری مالی عملاً اطلاعات حسابداری مدیریت ماهیت هنجاری ندارند اما برعکس اطلاعات حسابداری مدیریت در جهت ایجاد جهت‌گیری‌ها و ایده‌های آینده‌نگری امری عملی می‌باشد.

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

2 دیدگاه در “دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد حسابداری دکتر واعظ

باسلام جزوه استاد واعظ به هیچ وجه دانلود نمیشه .لطفا به ایمیل من ارسال کنید خیلی ضروری و لازمه واسه ی بنده . باتشکر

با سلام. لینک کنترل گردید. مشکلی برای دانلود ندارد. سیستم و نحوه دانلود خود را بررسی کنید. بر روی لینک کلیک راست نموده و گزینه save as… را انتخاب کنید و آن را بر روی سیستم خود ذخیره کنید. با سپاس.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *