جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

0
15
جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورشReviewed by پاراف on Nov 8Rating:

پاراف جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش : محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: اسامی 10هزار و 100 نفر به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود که در این هفته روند بررسی مدارک و از هفته آینده مصاحبه‌‌های اختصاصی آغاز خواهد شد.

به گزارش پاراف به نقل از تسنیم، وی در خصوص روند مصاحبه اختصاصی و گزینش پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: سه هزار و 700 نفر در این آزمون به عنوان سهمیه عادی پذیرفته می‌شوند و 1300 نفر نیز جزو سهمیه ایثارگران هستند.

سلیمی جهرمی افزود: تا پایان امروز اسامی 10 هزار و 100 نفر به عنوان پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش به آموزش و پرورش اعلام می‌شود. طی این هفته مراکزی مشخص خواهد شد که داوطلبان پذیرفته شده باید مدارک خود را برای بررسی به این مراکز ارائه دهند تا اگر اشکالی وجود دارد مشخص و رفع شود. رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پس از بررسی مدارک مجدداً اسامی افراد برای مصاحبه اختصاصی اعلام می‌شود، گفت: پس از برگزاری مصاحبه اختصاصی، اسامی پذیرفته شدگان مجدداً به سازمان سنجش معرفی خواهد شد و این سازمان پس از بررسی‌های لازم سه هزار و 700 نفر را برای گزینش معرفی می‌کند.

وی عنوان کرد: مصاحبه اختصاصی روی سلامت جسمی، روانی و توانمندی‌های افراد برای معلمی تأکید دارد و بخشی از‌آن مربوط به توانمندی‌های علمی است. وی ادامه داد: امیدواریم کار بررسی مدارک تا اواخر هفته به پایان برسد و از هفته آینده مصاحبه‌ اختصاصی آغاز شود و تا پایان آبان‌ماه کار گزینش نیز به اتمام رسیده و از اوایل آذر دوره آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان آغاز شود.

این مطلب را هم بخوانید :   اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری

همچنین در خبری دیگر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه هدف عمده اجرای طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی برقراری عدالت در پرداخت است، گفت: مستمری بگیران به هیچ وجه نگران به تعویق افتادن پرداخت حقوق‌هایشان نباشند.
سید تقی نوربخش با اشاره به آغاز اجرای طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اظهارکرد: هدف عمده اجرای این طرح برقراری عدالت در پرداخت است. نوربخش با بیان اینکه مستمری بگیران به هیچ وجه نگران به تعویق افتادن پرداخت حقوق‌هایشان نباشند، گفت: اطلاع‌رسانی در این خصوص از سه ماه گذشته آغاز شده و زمان دریافت حقوق هرشخص به روش‌های مختلف به او اعلام شده است. به هرصورت روشی که تاکنون برای پرداخت حقوق به‌کار گرفته شده مربوط به 20 سال گذشته است و باید اصلاحاتی در آن اعمال می‌شد تا عدالت در پرداخت حقوق‌ها را شاهد باشیم.

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید