جزئیات طرح کسب و کار مجازی جوانان

0
40
جزئیات طرح کسب و کار مجازی جوانانReviewed by پاراف on Jun 23Rating:

پاراف جزئیات طرح کسب و کار مجازی جوانان : محمدرضا رستمی، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اعلام تدوین طرح «کسب و کار فضای مجازی» گفت: قصد داریم پیش از تصویب، این طرح را در یکی از استان‌ها با بهره‌گیری از منابع مالی استان اجرا کنیم و هم اکنون در حال انتخاب استان مورد نظر هستیم.

به مدت شش ماه 37 نفر از فعالان کسب و کار فضای مجازی روی طرح کسب و کار مجازی کار کردند و تجربیات این افراد در این زمینه دریافت شد.

بعد از اقدامات اولیه، این طرح به کمیته فضای مجازی جوانان رفت و پس از انجام اصلاحات به کمیسیون اشتغال دولت تحویل داده شد و از سال گذشته تا کنون در این کمیسیون قرار دارد. در صورت پذیرفته شدن تمام جزئیات طرح بازارسازی کسب و کار فضای مجازی در کمیسیون اشتغال این طرح به اجرا می‌رسد.

وی عنوان کرد: در این طرح تلاش می‌کنیم به کسانی که قصد پرداختن به کسب و کار مجازی را دارند کمک کنیم تا به سفارش‌دهندگان و متقاضیان کالا و خدمات براحتی دسترسی پیدا کنند. در مرحله بعد امکان بازاریابی برای آنان فراهم می‌شود.

رستمی اظهار کرد: لازم است کسب و کار مجازی از نظر قانونی بازنگری شود تا جوانان براحتی بتوانند با برخورداری از اولیه‌ترین امکانات کسب و کار مجازی را حتی در منزل خود راه‌اندازی کنند. البته بازاریابی و بازارسازی نیز مهم است.

وی ادامه داد: بعد از آن‌که متقاضیان کسب و کار مجازی آموزش دیدند و کسب و کار خود را راه‌اندازی کردند و وارد سیستم بازاریابی و بازارسازی شدند، باید بتوانند هنگام برخورد با مشکلات از آموزش‌های تکمیلی برخوردار شوند تا فعالیت‌ آنها شکست نخورد.

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید