لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران پرداخت معوقات سال ۹۱ ایثارگران در سه استان دیگر - پاراف
آخرین اخبار و مطالب ایثارگران رزمندگان آزادگان

پرداخت معوقات سال ۹۱ ایثارگران در سه استان دیگر

پاراف پرداخت معوقات سال ۹۱ ایثارگران در سه استان دیگر : حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران  در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت معوقات ایثارگران در سه استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان خبر داد.

در ۳ استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان دستور پرداخت معوقات ایثارگران صادر شده است. در استان خراسان رضوی نیز با توجه به بالا بودن تعداد خانواده های شهدا، ۵۰ درصد معوقات تمام خانواده های شهدای این استان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت و ۵۰ درصد باقی مانده نیز تا پایان تابستان پرداخت می شود. همچنین معوقات سال ۹۱ ایثارگران سایر استانها نیز تا پایان سال جاری پرداخت می شود.

معاون رییس جمهوری افزود: طی دو سال گذشته معوقات ایثارگران از سال ۷۶ تا ۹۰ پرداخت شده است که براساس برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران، از ابتدای سال ۱۳۹۵ معوقات خانواده های شهدا مربوط به سال ۱۳۹۱ در ۶ استان بوشهر، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و یزد پرداخت شده است.

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی گفت: در ۳ استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان دستور پرداخت معوقات ایثارگران صادر شده است. در استان خراسان رضوی نیز با توجه به بالا بودن تعداد خانواده های شهدا، ۵۰ درصد معوقات تمام خانواده های شهدای این استان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت و ۵۰ درصد باقی مانده نیز تا پایان تابستان پرداخت می شود. همچنین معوقات سال ۹۱ ایثارگران سایر استانها نیز تا پایان سال جاری پرداخت می شود.ایثار.