تماس با پاراف

پاراف همیشه ملزم به حفظ ارتباط مستمر و موثر با کاربران و علاقمندان خود است. شما از طریق ایمیل انتهای صفحه می توانید با ما در ارتباط باشید.

در پاراف آنچه مورد اهمیت است، قرار گرفتن آنچه مورد نیاز کارمندان و کارگران می باشد. این مهم بصورت یکجا و با نظم و گرافیک مناسب صورت می گیرد. همه خبرها، قوانین و مقررات، مطالب و مقالات و نوشته ها از سایتهای معتبر و نویسنده های متخصص در پاراف انتشار می یابد.

برای دیدن رسالت پاراف اینجا را کلیک کنید

مطالب و نوشته های شما:

هر چه به نظرتان رسید که ما باید از آن مطلع باشیم را برایمان ارسال کنید. اگر انتقاد یا پیشنهاد و یا مطالب و یا عکس و یا هر محتوای تولیدی دیگری داشتید برایمان ارسال نمایید. مطالب ارسالی شما با نام خودتا در پاراف منتشر خواهد شد.

فقط به یاد داشته باشید به همراه مطالب ارسالی نام و نشان و پست و تخصصتان را نیز ارسال کنید. همچنین مطالب ارسالی نباید تا کنون در دیگر سایتها انتشار یافته باشد.

سئوالات و ابهامات:

همه شما علاقمندان و همکاران گرامی می توانید سئوالات خود را در انتهای مطالب سایت در بخش نظرات ارسال نمایید. حتی المقدور سئوالات پس از دوره های متناوب در بخش پرسش و پاسخ قرار داده خواهد شد. در صورتیکه سوالات ارسالی نیاز به پاسخ فوری داشته باشد، در صورت لزوم اعلام خواهد شد.

لطفا از ایمیل ارائه شده برای ارسال سئوال استفاده نکنید. به سئوالات ایمیلی پاسخ داده نمی شود.

همچنین می توانید مجموعه سئوالات پرسیده شده کاربران را در اینجا مشاهده کنید.

تعرفه تبلیغات:

پاراف رو به پیشرفت و بهبودی و افزایش رتبه است. ما در پاراف برای مشتریان خود با وجود افزایش رتبه در آینده تعرفه هایی را بصورت ثابت در نظر گرفته ایم.

بنرهای سایز ۹۰*۷۲۸ در انتهای مطالب با تعرفه ماهانه و ثابت ۸۰۰/۰۰۰ ریال و بنرهای ۲۴۰*۱۲۰ در صفحه اصلی و صفحات داخلی با تعرفه ماهانه و ثابت ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال درج خواهند شد. قراردادهای سه ماهه با ۱۰% تخفیف، قراردادهای ۶ ماهه با ۲۵% تخفیف و قراردادهای ۹ ماهه با ۳۵% تخفیف و قراردادهای یکساله با ۵۰% تخفیف عرضه خواهند شد.

متقاضیان همچین می توانند از امکان پرداخت تعرفه اقساطی نیز استفاده کنند. این امکان برای قراردادهای ۳ ماهه و بیشتر است. تخفیف شامل قراردادهای اقساطی نمی شود. تعداد اقساط به تعداد ماههای منعقد شده در قرارداد بستگی دارد.

تماس با پاراف از طریق:

paraf24 [@] gmail [.] com

[dwqa-submit-question-form]