نظريه‌‌‌ رئيس مجلس شورای اسلامی در مورد پرداخت فوق‌العاده ويژه به کارکنان برخی از دستگاه‌های اجرائی

پاراف نظريه‌‌‌ رئيس مجلس شورای اسلامی در مورد پرداخت فوق‌العاده ويژه به کارکنان برخی از دستگاه‌های اجرائی : نظريه‌‌‌هاي رئيس مجلس شوراي اسلامي موضوع صدر ماده واحده و تبصره (۴) الحاقي به « قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (۸۵) و يکصد و سي و هشتم (۱۳۸) قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران» در خصوص اصلاح مصوبه شماره ۸۳۴۴۷/ت۴۸۷۲۹هـ مورخ ۹/۴/۱۳۹۲ ناظر به پرداخت فوق‌العاده ويژه به کارکنان برخي از دستگاه‌هاي اجرائي.

شماره۳۸۴۷۹هـ/ب                                                                       ۳۰/۶/۱۳۹۲
حجت الاسلام والمسلمين جناب آقاي دکتر روحاني
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
بازگشت به رونوشت تصويب‌نامه هيأت محترم وزيران به شماره ۱۰۴۶۱۵/ت۴۸۷۲۹هـ مورخ ۱۰/۵/۱۳۹۲، موضوع: «اصلاح مصوبه شماره ۸۳۴۴۷/ت۴۸۷۲۹هـ مورخ ۹/۴/۱۳۹۲ ناظر به پرداخت فوق‌العاده ويژه به کارکنان برخي از دستگاه‌هاي اجرائي»، متعاقب بررسي‌ها و اعلام‌نظر مقدماتي «هيأت بررسي و تطبيق مصوّبات دولت با قوانين» و مستنداً به صدر ماده واحده و تبصره (۴) الحاقي به «قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (۸۵) و يکصد و سي و هشتم (۱۳۸) قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصلاحات بعدي» و ماده (۱۰) آيين‌نامه اجرايي آن، مراتب متضمّن اعلام نظر قطعي جهت اقدام لازم در مهلت مقـرر قانوني و اعلام نتيجه به اين جانب ابلاغ مي‌گردد. بديهي است پس از انقضاي يک هفته مهلت مقرر در قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ايراد قرار گرفته است، ملغي‌الاثر خواهد بود.
«نظر به متضمن بار مالي بودن مفاد مصوبه و عدم محاسبه و پيش‌بيني قبلي بار مالي ناشي از آن به طرق مقرر در قانون، مغاير با ماده (۲۹) و بند «ت» ماده (۲۴۰) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه ـ مصوب ۱۳۸۹ـ مي‌باشد.»
رئيس مجلس شوراي اسلامي ـ علي لاريجاني

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

2 دیدگاه در “نظريه‌‌‌ رئيس مجلس شورای اسلامی در مورد پرداخت فوق‌العاده ويژه به کارکنان برخی از دستگاه‌های اجرائی

بنام خدا
با سلام و احترام
لطفا در خصوص محاسبه فوق العاده ویژه اینجانب با سابقه کار ۱۹ سال (رسمی ) در یکی از وزارتخانه هابا عنایت به درخواست بازخریدی بخاطر کسالت شدید راهنمایی فرمایید. آیا این فوق العاده که در حکم اینجانب هم درج شده است برای محاسبه نهایی بازخریدی محاسبه می گردد یا خیر؟ با تشکر و آرزوی توفیق روز افزون

با سلام. فقط موارد مشمول کسور بازنشستگی مورد محاسبه قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *