فرهنگیان بازنشسته خودرو لیزینگی دریافت میکنند

0
19
فرهنگیان بازنشسته خودرو لیزینگی دریافت میکنند
فرهنگیان بازنشسته خودرو لیزینگی دریافت میکنند
فرهنگیان بازنشسته خودرو لیزینگی دریافت میکنندReviewed by رهامنش on Oct 5Rating:

پاراف فرهنگیان بازنشسته خودرو لیزینگی دریافت میکنند : روابط عمومی و امور بین الملل صندوق ذخیره فرهنگیان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فرهنگیان بازنشسته که به عضویت خود در موسسه ادامه داده‌اند علاوه بر دریافت وام بدون بهره معادل موجودی خود، از مهرماه ٩۵ به بعد از سهمیه خودرو لیزینگی مختص بازنشستگان برخوردار می شوند.

شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان از مرحله مهرماه توزیع خودرو، سهمیه جداگانه برای بازنشستگان عضو موسسه در نظر گرفته و با شرایط فروش اقساطی که در بخشنامه مرحله بعد به آگاهی خواهد رسید واگذار می کند.

در همین حال همکاران بازنشسته‌ای که قبلا از تسهیلات خودرو استفاده کرده و بدهی خود را تسویه کرده اند می توانند برابر سهمیه اعلام شده به ادارات آموزش و پرورش استانها مجدداً درخواست تسهیلات خودرو لیزینگی بدهند البته به این شرط که حق عضویت صندوق ذخیره فرهنگیان در فیش حقوق شهریور ماه سالجاری آنها کسر شده باشد. بازنشستگان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به کارشناس رفاه اداره مربوطه مراجعه کنند.

فرهنگیان بازنشسته مهرماه ٩۴ به بعد می توانند با مراجعه به اداره تعاون مناطق آموزش و پرورش متبوع و با پر کردن فرم استمرار عضویت ضمن بهره مندی از وام بدون بهره با کارمزد دو درصد، از سایر مزایای موسسه مانند افراد شاغل از جمله سود سالیانه فعالیت های اقتصادی برخوردار شوند.

طرح استمرار عضویت بازنشستگان عضو موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از مهر ٩۴ وارد مرحله اجرا شده و تاکنون هزاران نفر از فرهنگیان بازنشسته از مزایای این طرح بهره مند شده و اقدام به استمرار عضویت کرده اند.

در حالی خدمات شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان به معلمان عضو موسسه گسترش یافته که میزان سودآوری این شرکت در سه سال اخیر بیش از دو برابر مدت مشابه قبل و بالغ بر ١٢٢٢ میلیارد ریال بوده است. خودروهای لیزینگی با شرایط وام ١۵ درصد و سند به نام خریدار تحویل فرهنگیان عضو موسسه می شود.

جزئیات اطلاعیه

در همین حال بر اساس آمارهای شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان، طی سه سال اخیر تعداد ۴۶٢٧٣ دستگاه خودرو لیزینگی بین فرهنگیان عضو موسسه توزیع شده که نسبت به سه سال قبل از آن (٢٢٠٩٨ دستگاه خودرو) بیش از دو برابر افزایش نشان می دهد. از سوی دیگر میانگین مبلغ وام پرداختی به فرهنگیان از ۶٧ میلیون ریال به بیش از ١٢٠ میلیون ریال افزایش پیدا کرده و مدت زمان بازپرداخت وام نیز به ۴٢ ماه رسیده است.ایسنا.

این مطلب را هم بخوانید :   آشنایی با چگونگی جلوگیری از جعل چک و وصول چک؟

یک دیدگاه بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید