لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران تصویب کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش و احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر ایثارگران - پاراف
تصویب کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش و احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر ایثارگران

تصویب کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش و احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر ایثارگران

پاراف تصویب کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش و احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر ایثارگران : کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش تصویب شد.

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری آموزش و پرورش در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

اختصاص یک درصد از درآمد شرکت های دولتی و موسسات انتفاعی وابسته به دولت به آموزش و پرورش، واگذاری یا اجاره دادن املاک واقع خیابان ها و مناطق تجاری، تاسیس بانک فرهنگیان پس از طی مراحل قانونی توسط صندوق ذخیره فرهنگیان و … از نکات عمده این طرح است.

محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست یکشنبه ۲ آبان ماه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: کلیات تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش در نشست امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

وی با اشاره به طرح مذکور افزود: اختصاص یک درصد از درآمد شرکت های دولتی و موسسات انتفاعی وابسته به دولت به آموزش و پرورش، واگذاری یا اجاره دادن املاک واقع خیابان ها و مناطق تجاری، تاسیس بانک فرهنگیان پس از طی مراحل قانونی توسط صندوق ذخیره فرهنگیان و … از نکات عمده این طرح است.

مفتح با اشاره به دستورکار دیگر با اشاره به دستورکار دیگر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ادامه داد: در این نشست کلیات افزوده شدن متن زیر به بند الف ماده ۱۰۳ در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بر اساس طرح مذکور مشمولان قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران که از احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار هستند، به عنوان مثال مدرک کارشناسی آنها مدرک کارشناسی ارشد محسوب می شود و نیز می توانند تا ۳۵ سال خدمت کنند.خانه ملت.